Tesco w Tczewie

opublikowano: 21.07.2011 12:01 | komentarzy: 2 | wyświetlono: 235780 razy
tagi: tesco otwarcie market supermarket
Tesco w Tczewie

Już w najbliższą sobotę – 23 lipca, o godzinie 8.00 przy ulicy Armii Krajowej 37 zostanie otwarty dla klientów nowy sklep Tesco w Tczewie. Na mieszkańców miasta czeka nawet kilkadziesiąt promocji tygodniowo, szeroka oferta produktów pierwszej potrzeby w konkurencyjnych cenach oraz wiele dodatkowych korzyści, które pozwolą oszczędzić pieniądze na zakupach m.in. darmowe torebki przy kasach, czy program Clubcard. Nowa inwestycja Tesco pozwoliła także zmniejszyć lokalne bezrobocie.


W nowym sklepie Tesco pracę znalazło 20 osób, głównie mieszkańców Tczewa i okolic. Część
z nich to osoby, które wcześniej przez długi czas pozostawały bez pracy. Dzięki sprawdzonemu systemowi szkoleń na bieżąco podnoszą oni swoje kwalifikacje i umiejętności, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta w sklepie.
W nowym sklepie, wśród 3600 produktów klienci będą mogli znaleźć - oprócz produktów spożywczych i przemysłowych - także drobny sprzęt AGD/RTV. Nie zabraknie wyrobów od lokalnych producentów. Mieszkańcy Tczewa znajdą w nowym sklepie m.in. pieczywo z piekarni Meller, nabiał z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Maluta oraz musztardy z firmy Dagoma.

Z okazji otwarcia sklepu na klientów czeka wiele atrakcji, obniżek i okazji cenowych – wybrane produkty dostępne będą w ofercie „2 w cenie 1” lub „drugi za pół ceny”. Każdego tygodnia w sklepie organizowanych będzie nawet do kilkudziesięciu nowych promocji. Miłośników nowinek technicznych ucieszy informacja o czterech kasach samoobsługowych, które pozwalają szybko i sprawnie zapłacić za zakupy.

Tesco nie pobiera opłat za jednorazowe reklamówki przy kasach, równocześnie promując skorzystanie z ekologicznych toreb wielokrotnego użytku. Najpopularniejsza jest bardzo wytrzymała jutowa „Torba na Całe Życie”, którą kupuje się tylko raz, a potem za darmo wymienia w sklepie – jeśli jednak zużyje się lub podrze.
Mieszkańcy Tczewa będą mogli także przystąpić w Tesco do ogólnopolskiego programu Clubcard. Pozwala on zbierać punkty za zakupy, które regularnie będą zamieniane na bony pieniężne i kupony rabatowe. Przystąpienie do programu jest bezpłatne, a zbieranie punktów odbywa się przez pokazanie przy kasie specjalnej karty, którą każdy klient może wyrobić sobie w dowolnym sklepie sieci Tesco. Ze zniżek, jakie oferuje Clubcard, korzystają już ponad trzy miliony Polaków.
Nowy sklep Tesco w Tczewie dołączy do grona niemal 380 sklepów sieci Tesco w Polsce.

{informacja prasowa tesco}

Powiązane wiadomości

Obiecanki cacanki

  • Obiecanki cacanki

    ...czyli cztery lata władzy u tczewskiego koryta

    Artykuł podsumowujący działania naszych włodarzy przez okres ostatnich czterech lat.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
marek
21.07.2011 17:20:02
Nareszcie tesco w Tczewie. Będzie frugo?
doni
25.07.2011 12:52:44
Udałam się na zakupy do Tesco w Tczewie. Ku mojemu zdziewieniu przy kasie nie mogłam zapłacic kartą bankomatową ponieważ nie działał terminal. Mogę to zrozumieć ale personel sklepu nie pofatygował się aby poinformować o tym stojących w kolejce do kas - a kolejki były ogromne. Kiedy zwróciłam uwagę kasjerce odpowiedziała, że to trzeba zgłosić kierownictwu. Znaczy to , że ludzie stali w kolejkach do kas po 20 min a nsatepnie odchodzili bez zakupów bo nie mogli za nie zapłacić kartą. Uważam , że to jest brak szacunku dla klienta.
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.